MŪSU STĀSTS

"Dzintaru Trīsdienu" stāsts aizsākās 2018. gada vasarā kā divu puišu – Kārļa Stradiņa un Ralfa Jāņa Eižvertiņa – ideja sarīkot lieliskas sacensības tuvākajiem draugiem neformālā gaisotnē. Jaunieši pat nenojauta par ko šī entuziastiskā ideja varētu kļūt vēlāk…

Divu gadu laikā “Dzintaru Trīsdienas” ir iemantojušas savu reputāciju un iet uz stabilas vietas ieņemšanu sacensību kalendārā. Noteikti vairums Latvijas orientieristu ir pamanījuši, ka aizvien vairāk jauniešu meža stadionos dodas ar īpaša dizaina balti oranžajiem krekliem. Tieši tā! Tie esam mēs un mūsu pirmo sacensību dalībnieki. "Dzintaru Trīsdienu" autori turpina attīstīt sākotnēji vieglprātīgo ideju par atpazīstamu zīmolu, lai kādu dienu tieši šis projekts būtu viens no galvenajiem orientēšanās sporta reprezentētājiem Latvijā.

Gaidāmajās sacensībās organizatorisko darbu veic azartiska un koordinēta jauniešu grupa, kurā ir izvēlēti atbilstošākie pārstāvji katrai organizatoriskajai jomai. Mūsu komanda strādā saskaņā ar zemāk pieminētajām četrām vērtībām:

  • Kvalitāte – dalībniekiem dot iespējami labāko pieredzi orientēšanās sportā.
  • Analīze – skatāmies uz aizvadīto sacensību organizatorisko veikumu, pieļautajām kļūdām un veiksmēm. Esam vērsti uz attīstību, tāpēc vēlamies defektus izskaust.
  • Inovācija – mēģinām izcelties, ieviest jauninājumus orientēšanās sportā, kā arī veicinām orientēšanās sacensību nozares attīstību.
  • Komandas darbs – organizatoru kolektīvu veido tuvi draugi, tāpēc mēs katrs labi apzināmies, ka jebkurā brīdī varam ikvienam prasīt pēc padoma un kopistiski pieņemt labākos lēmumus.

 

Tiekamies 2021. gada vasarā Ropažu novada apkārtnē, lai baudītu lielisku sacensību atmosfēru un kopā padarītu “Dzintaru Trīsdienas” par vēl tīkamāku veidu kā izzināt orientēšanās sporta burvību!