DZINTARU ATBALSTĪTĀJI

Elvi

Elvi

Elvi ir franšīzes tīkls, kas jau 20 gadus ar vienotu zīmolu apvieno mazos un vidējos tirdzniecības uzņēmumus visā Latvijā, nemainīgi saglabājot misiju – būt par savējo Latvijas ražotājiem, tirgotājiem un iedzīvotājiem. Uzņēmums lepojas ar latvisku veikalu tīklu un draudzīgu attieksmi. Elvi ir nacionālais mazumtirgotājs ar Latviju sirdī, jo vietējo, mazo ražotāju produkcija nozīmē daudz vairāk par precēm veikalu plauktos. Tā sniedz iespēju novadu ļaudīm strādāt, nodrošinot labāku dzīves kvalitāti, un rādīt piemēru bērniem, lai arī jaunā paaudze augtu ar pārliecību – ar savu darbu var sasniegt daudz!

Elvi

ALL4o.com

All4o.com ir lielākais orientēšanās preču interneta veikals pasaulē. Vienalga, vai esi elites sportists, aktīvi piedalies nedēļas nogales sacensībās vai sper savus pirmos soļus sportā - veikals piedāvā plašu sortimentu ar augstākās kvalitātes orientēšanās ekipējumu, kas apmierinās ikviena prasības. Kāpēc izvēlēties tieši šo veikalu? To vada šī sporta eksperti ar mūža pieredzi orientēšanās sportā, kuri ir lepni dalīties savās zināšanās piedāvājot labākos produktus orientieristu dzīvesstilam no vadošajiem ražotājiem.

Elvi

Frenson

Strauji augošs un Latvijā bāzēts orientēšanās preču ražotājs, kas iekarojis veikalu plauktus un sportistu atzinību visā pasaulē. Uzņēmums piedāvā sporta ekipējumu no ērta orientēšanās apģērba līdz pat leģendu turētājiem un augstākās klases kompasiem. FRENSON ir izveidots, lai piedāvātu produktus, kas palīdz sportistiem sasniegt savus izvirzītos mērķus. Skrien ar pārliecību. Skrien ar FRENSON®.

Elvi

Mintprint

Mintprint ir viens no mūsdienīgākajiem vieglās rūpniecības uzņēmumiem Latvijā, kas specializējies personalizēto sporta apģērbu izgatavošanā. Dzintaru Trīsdienu un Mintprint sadarbība ir izveidojusies jau no pašām pirmajām sacensībām 2018. gadā. Šajā laika posmā Mintprint ir nodrošinājis Dz3D ar, mūsuprāt, skaistākajām un kvalitatīvākajām orientēšanās formām Latvijā un iespējams pat pasaulē. Šajā gadā esam arī izveidojuši kopīgu veikalu, kurā piedāvājam Dz3D produkciju visiem interesentiem, kas savu garderobi vēlās papildināt ar kādu īpašu elementu.

Elvi

Kokmuiža

Atdzimis sen daudzinātais alus darītavas zīmols, kas 20. gadsimta sākumā Kokmuižā darbojās kā viena no lielākajām darītavām Līvlandes guberņā, bet zelta medaļu tās alus izpelnījies pat Parīzē. Arī mūsdienās Kokmuižas meistari uzdrīkstas katrā izbrūvētajā alū, radot pasaulīgas garšas latviskā interpretācijā. Dodies arī tu savā alus ceļojumā – un atklāj garšas, par kurām vakar vēl neko nezināji!

Elvi

Digitālā pele

Radošā tipogrāfija Digitālā Pele ir viena no spilgtākajām poligrāfijas pakalpojumu sniedzējām Latvijā. Viens no tipogrāfijas atzariem ir nodrošināt dažādus sporta pasākumus ar nepieciešamajiem drukas darbiem, piemēram, mainīgo datu druku, diplomiem, numuriem, karogiem, kartēm. Bez tā visa, tipogrāfija domā par dabu un savus klientus aicina izvēlēties videi draudzīgus un otrreiz pārstrādājamus materiālus, to skaitā arī eco reklāmas suvenīrus.

Elvi

Žurnāls EJ

Aktīva dzīvesveida un piedzīvojumu žurnāls EJ - labākā izvēle jaudīgiem cilvēkiem! Stāsti, emocijas, pieredze, testi, ieteikumi un iedvesma kustībai - tas viss žurnālā EJ! Abonējot žurnālu, savā pastkastītē to saņemsi reizi trīs mēnešos, kas ļaus savas brīvā laika aktivitātes turpināt ar jaunu zināšanu klāstu. Ja tevi interesē ceļošana, kustība un piedzīvojumi, tad tu noteikti esi viens no mums! 

Elvi

Kombuča | Dzīvības dzēriens

Radi produktu, kuru gribi lietot pats! Tāds ir uzņēmuma Kombuča moto, jo viņu ražotā kombuča ir dzīva, termiski neapstrādāta un dabīgi raudzēta, saglabājot labvēlīgos mikroorganismus. Dzīvības dzēriens ir 100% dabīgs un bioloģiskas izcelsmes imunitātes stiprinātājs. Tas satur organiskās skābes, antioksidantus, enzīmus, B grupas vitamīnus, tāpēc dzērienam piemīt arī detoksificējošs efekts. Kurš gan negribētu lietot ko tādu?

Elvi

Latvijas valsts meži

AS „Latvijas valsts meži” ir atbildīgs Latvijas sabiedrības loceklis, kas īsteno šo atbildību vairākās jomās atbilstoši sabiedrības interesēm, mūsu tautas tradīcijām un ciešajām saiknēm ar mežu – tostarp arī atbalstot iedzīvotāju iniciatīvu aktīvi pavadīt laiku Latvijas lielākajā sporta zālē – mežā.

Elvi

Ropažu novads

"Dzintaru Trīsdienu 2021" mājas novads, kas viesmīlīgi uzņems visus mūsu dalībniekus. Novada vīzijā varam lasīt šādas rindas: "Gudri pārvaldīts novads, kuru raksturo kvalitāte, radošums, iespējas, mobilitāte, ilgtspējīga domāšana un saliedēta vietējā kopiena. Novada fiziskā vide ir pieejama un sakopta, gan iedzīvotājiem, gan novada viesiem, tiek piedāvātas dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Ikviens novada iedzīvotājs aktīvi iesaistās vietējās aktivitātēs, ir ieinteresēts novada attīstībā, radot arvien pievilcīgāku vidi dzīvei, darbam un atpūtai."

Elvi

Siguldas takas

Viena no aktīvākajām sporta entuziastu biedrībām Siguldas apkārtnē ir “Siguldas Maratona Klubs & Siguldas Takas”, tas ir sporta klubs ar trīs novirzieniem: orientēšanos, skriešanu un distanču slēpošanu. Klubā aktīvi piedalās vairākas ģimenes un vairāki aktīvi Siguldas, Līgatnes un apkārtējo novadu aktīvisti, kas organizē sacensības un dod iespēju Siguldas un apkārtējo novadu iedzīvotājiem uzlabot savu veselību, aktīvi un interesanti audzināt bērnus un jauniešus. Tiekšanos uz savu mērķi biedrība kārtējo reizi pierāda arī atbalstot Dzintaru Trīsdienas.

Elvi

Vimbu ģimene

Īpaši pateicamies un novērtējam Evas, Mārtiņa un pārējās Vimbu ģimenes atbalstu Dzintaru Trīsdienu organizēšanā. Sadarbība, ko Vimbu ģimene mums palīdzējusi izveidot ar Ropažu novadu un biedrību “Aktīvi vecāki – Ropažu novadam”, ir neatņemama daļa plānotajām sacensībām un stingrs pamats, uz kā spējam darboties un tālāk attīstīt savas idejas. Tik pat nozīmīgs ir bijis arī viņu emocionālais atbalsts un ticība mūsu spēkiem. Paldies Jums! 🙂