Dzintaru Trīsdienas 2021 būs!

Sveiciens orientieristu saimei!

Dzintaru Trīsdienu komandai ir prieks paziņot, ka nākamajā kalendārajā gadā, Dzintaru oranžais atgriezīsies uz Latvijas orientēšanās sacensību kartes. Esam sparīgi uzsākuši sagatavošanās darbus, lai jau nākamās vasaras pilnbriedā priecētu ikvienu orientēšanās entuziastu ar lielisku sacensību atmosfēru.

1. sacensību biļetens jau ir publicēts un tas atrodams mūsu mājaslapā (NOLIKUMS)

Nedaudz par sacensību norisi…

Pirmajās divās sacensību dienās dalībniekiem tiks piedāvāts “Gaitiņu” apkārtnes apvidus Ropažu novadā – pilnīgi jaunā kartē! Varbūt kāds pieredzējušāks orientierists atcerēsies mežu no senākiem Magnēta posmiem, taču varam apsolīt, ka būs interesanti. Šis apvidus dalībniekus izaicinās ar stāvām kāpu nogāzēm un kājas slapinās vienmēr mitruma piepildītais augstais purvs. Organizatori iecerējuši unikālu 3-dienu sacensību formātu – 30. jūlijā tiks aizvadītas sacensības meža sprintā, 31. jūlijā –  norisināsies sacensības vidējā distancē, savukārt 1.augustā – sacensības saīsinātajā garajā distancē ar iedzīšanu. Noslēdzošais starts notiks Siguldas (tagadējā Inčukalna) novada “Kļavu” apkārtnes kartē, kas arī piedzīvojusi pavisam svaigas pārvērtības un papildināta ar jaunu un izaicinošu kartes daļu.

Ja ir vēlēšanās atbalstīt šo orientēšanās svētku norisi vai kā citādi ar mums sadarboties, droši sazinieties, izskatīsim visus piedāvājumus!

Pieteikšanās tiks atvērta 2021. gada pavasarī (Detalizētāka informācija vēl sekos).

“Dzintaru Trīsdienu” komanda, kas centīsies īstenot šīs baudāmās, aizraujošās un neaizmirstamās sacensības:

Sacensību direktors: Rihards Krūmiņš

Izpilddirektors: Kārlis Stradiņš

Tehniskais direktors un komentētājs: Kalvis Kaļva

Finanšu direktore: Elīza Ozola

Distanču priekšnieks: Ilgvars Caune jeb, kā draugi viņu mēdz dēvēt, Ilgais Ceļš kāpās

Turpiniet sekot jaunākajai informācijai par sacensību norisi, gatavošanos un ieskatu tās apvidū sociālajos tīklos! Drīzumā – intervijas ar sacensību organizatoriem un citi jaunumi, nepalaid garām!

Gaidīsim Jūs “Dzintaru Trīsdienās 2021” no 2021. gada 30.jūlija līdz 1.augustam Ropažu un Siguldas novada mežos!

Sākam trenēties un tiekamies Latvijas lielākajos meža stadionos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *